Jeden krátký víkend, velké změny v hlavě

Asi první základ všeho je uvědomění si co dělám a jestli je to správně a chci takhle fungovat dále… Kolikrát si člověk řekne, ze tohle by neměl, tady toto je špatně atd… Co s tím většinou dělá? Nic :)) Zahudruje a funguje tak dále… Já si jednoho krásného dne řekla ze takhle ne (přiznám se, ze větší motivace byla díky a3Lenči, která už nějaká měsíc přede mnou začala fungovat jinak)

Takže jsem si našla na netu čirou náhodou osobního trenéra, zjistila jsem reference a kontaktovala jej, nedokázala jsem to sama, takže jsem do teto společně akce zatáhla i svou kamarádku. Po prvním sezení jsme si řekly, ze je třeba něco dělat se svým životním stylem a jít do změny stravy, většího pohybu a vůbec celého životního stylu. Přišlo první vážení, první tréninky a nákup „jiných“ potravin.

Každá hodina, kterou jsme ve fitku strávily byly fajn, přidala jsem běh, zašla do obchodu a koupila něco na sebe, v tech černých věcech mě to už nebavilo a zjistila jsem, ze barvy jsou fajn. Kamarádka mě pořad lákala, ať jdeme cvičit i samy, já nechtěla, že co tam budu jako dělat sama :) Pak přišla Lenča s tím, jestli nechci jet s ni do Mariánek, narazila na tvou stránku a ja řekla proč ne. :)

Pravdou je, že těsně před cestou jsme měly trochu obavy, že jestli to není nějaký fake, peníze fuč, my jely přes celou republiku a otočíme se a pojedeme zpět. Když jsme zjistily, ze ubytko máme, trochu se nám oddechlo, pak jsi přišla ty a bylo to už OK.

Nevěděly jsme, co budeme dělat, ale dokázala jsi dobře rozbít možná trošku napnutější atmosféru a hlavně my dvě jsme měly obrovskou výhodu, že se známe a že jsme před sebou neměly ostych. Ten první den byl moc fajn, člověk zjistil jak vlastně blbě jí, že do sebe nacpe třeba v mém případě spoustu tuku v podobě oříšků a cukru v podobě ovoce, že se nemusíme bát jít maso a jiné bílkoviny, protože tam vlastně je míň tuku a sacharidy žádné, že i vlastně „bílý“ rohlík je v pohodě, když ti vleze do maker;) tento den mi hodně dal a vlastně mi ani nevadí, když si ráno prodloužím snídani a ty makra si u toho spočítám :)

Druhý den ve fitku: Ty oWP_20160227_16_20_51_Probavy z toho, co jako sama budu dělat a jak cvičit, když mi nikdo nebude radit jsi rychle rozbila nejen focením a popisem, ale i přemírou cviků, které jsme si ukazovaly – vždycky si člověk na nějaký vzpomene 😉

A hned jsem to v pondelí aplikovala v praxi a to tím, že náš trenér nebyl k dispozici, kamarádka volala, že už má absťák a tak vyzbrojena telefonem a papírem jsem vyrazila. Tam to byla sranda, nasmály jsme se a spolu si daly do těla, takže vím, ze tohohle se už bát nemusím

Dneska jsem šla zase poprvé sama na kruháč, taky to bylo v pohodě a to hlavně díky tobě, která si ukázala, že jít sám není vůbec nic blbého. Raději tedy sama a možná něco neudělat úplně kvalitně než vůbec. :))

Jani, díky moc a řeknu Ti, ze to byl moooc fajn víkend a i když byly zprvu obavy, stálo to za to a i za tu cestu na druhou stranu republiky. Pokračuj v tomhle dál, je to fajn, stojí to za to a má to smysl. Doufám, ze to stačií takto, půlku jsem napsala cestou na kruháč, půlku zpět, tak snad to bude mít hlavu i patu a dávat smysl :) Za chyby se omlouvám, ale ne vždy mi to napsalo háček nebo čárku a chtěla jsem využit tu hodinu cesty.

Měj se krásně a diiiky!!!

Lenka